modelar
modelar

modelar

modelar

Praha, Česká republika
Členem od 16.4.2016 | Poslední aktivita 22.12.2018
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

Anální zápach - pocit vlhkosti a svědění

Dobrý den, jestli mi dokážete pomoc, byl bych vám vděčen.
Již 2 roky trpím análním zápachem, který je nepříjemný pro mne i pro okolí .Mám pocit, jakoby vlhnutí a pořád mám zpocený anál a i to svědí a to možná bude ten důvod zápachu.Přitom nejsem žádný špindíra. Každý den se sprchuji, měním si spodní prádlo,5x denně se myji a každé ráno se sprchuji, přesto jsem pro lidi prašivý a dávají to najevo pokaždé, když jdu blízko nich. Prý jsem horší než bezdomovec a měl bych se osprchovat když někam jdu, ten smrad je hrozný.A jelikož pracuji v obchodě, je to o to horší když to slyším 100x denně.Pak když jdu ven mezi lidi a jedu v dopravních prostředcích, ta rekce lidí se nedá přehlídnout. Jsem celý život sám a je to pro mne o to horší když nikoho nemám, aby mi řekl proč? Podle Doktorů jsem zdraví a jen si vymýšlím. Jsem citově založená osoba a toto nenávidění mě těžce psychicky deptá a svádí na sebevražedné úmysly. Nikdo mne nechce a jen přede mnou utíkají. Přitom se každému snažím pomoc a být milý.Život je pro mne propast, ze které není úniku. Prosím, dokážete mi pomoc?
Na penězích nezáleží , takhle už nejde žít , to bych musel být po zbytek života zavřený ve sklepě a nevycházet ven.Bohužel mám bezlepkovou a jiné omezení, takže 80 %jíst nemůžu a musím si shánět jídlo po různých obchodech.
Věřím v Boha a kvalitní Doktory, které si ale musím zaplatit, neb mám špatné zkušenosti s těmi Státníma. Jsem hold jiný!!!Jsem originál.Prosím pomocte mi!
Přeji všem, co se mi ozvou, hezký den bez nenávisti lidí.S pozdravem M.