Bára
Bára

Bára

  • 2 odpovědí

Bára

Středočeský kraj, Česká republika
Členem od 19.7.2012 | Poslední aktivita 12.11.2015
  • 2 odpovědí
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

Fialový flek na noze po antibiotikách

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat od včera mám antibiotika biseptol 480 2 ráno a 2 večer na 14 dní...udělal se mi takový flek ( viz.obrázek) myslíte, že je od tich antibiotik?
  • 2 odpovědí

Cysta na vaječníků

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat co mě čeká , když mám cystu na vaječníků? Můžou mi odstranit i vaječník? A co mě bude čekat za vyšetření?
Mám zprávu od pana doktora a tam zní :
Epikríza : Mladá 22 letá, nulligravita, zde vyšetřena pro mírné bolesti v pravém podbřišku s nálezem oboustranných cystických ovariálních útvarů v.s. endometroidní cysty. Provedena lab. CA 125 mírně zvýšené 61, HE 4, 53, 4- v normě. Klinicky od té doby beze změny, občasný tlak v podbřišku vpravo, afebrilní, močení bez potíží, stolice pravidelná, PM před týdnem v normě, Sledována i v prsní poradně On kolín pro fibroadenom I. dx.
Děloha v AVF, normální velikosti i útvaru, nebolestivá, adnexa oboustranně cystická, citlivá, hladkostěnná, nezhrubělá.
Endometrium 3mm, vpravo 3cm jednokomorová, v.s. endometroidní cysa o průměru 30mm, vlevo a za dělohou dvoukomorová, cystická rezistence celkově 53x53mm, ohraničená, s dominující v.s. endometroidní cystickou složkou 40x33 mm, anechogenní cystou 12x10mm, bez VT v CD.
Závěr. oboustranné ovarilní cysty v.s. endometroidní vyšší Ca 125 61 negativita HE4 nilugravida, Fibroadenom pravého prsu ve sledování v prsní poradně ON KOlín
  • 2 odpovědí

Bulka v prsu, která se zmenšuje

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat nahmatala jsem si bulku v prsu. Byla jsem sní u doktora ten mě poslal na ultrazvuk. Po ultrazvuku jsem šla na biopsii. Momentálně čekám na výsledky. Bulka se mezi tím zmenšila tak o polovinu. Znamená to že je vše v pořádku? že to byla třeba jen voda nebo tak něco?
Děkuji
  • 2 odpovědí

Nespavost, pocit na zvracení

Dobrý den,
Už asi 10dní mě trápí nespavost,pocit na zvracení,bolest hlavy,vůbec to neustupuje. Byla jsem stim u své praktické lékařky a ta mě poslala do nemocnice na akutní neurologickou ambulanci. Udělali mi CT mozku a to je v pořádku. Jen mi našli v krvi více bílých krvinek, ale prý je to malý záněť tak se to nemusí léčit antibiotikama a z nemocnice mě propustili. Jenže bolest hlavy,pocit na zvracení,nespavost nepřestala. Tak jsem znovu naštívila mojí doktorku.A ta mi řekla, že to mám asi z nervů, že se stresuji, že mi bude špatně a asi to tak bude. Napsala mi lexaurin ( půl tablety při obtížích ) Už je to druhý den co ho užívám , sice spát můžu, ale na zvracení mi bylo pořád a k tomu se přidala bolest zad a podbřišku. Šla jsem znovu k doktorce v moči jsem měla bílkoviny. Napsala mi antibiotika gyrablock a proti bolesti algifen. Lexaurin mám brát pořád při obtížích, ale příjde mi, že mi je po něm ještě húř. Nemám naštívit psychloga?
  • 2 odpovědí