BERUŠKA
BERUŠKA

BERUŠKA

  • 1 odpovědí

BERUŠKA

Jihomoravský kraj, Česká republika
Členem od 22.11.2021 | Poslední aktivita 3.12.2021
  • 1 odpovědí
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

RE: Silné bolesti po prvním transferu

Děkuji za odpověď. Tak bohužel to nedopadlo,prodělala jsem opět zanět a neudrželo se tam vajíčko. Nasazená antibiotika a po té hned silné krvácení od 4 dne. 😞 tak snad příště.
  • 1 odpovědí

Silné bolesti po prvním transferu

Ahoj děvčata,tak já jsem třetí den po transferu. Jsme zatím poprvé a doufám,že se to chytne a je to naposledy. Mám strašné bolesti. Bolesti jsem tedy měla už od druhého dne,po odběru vajíček. Ale to co je teď,nejsem si jistá,zda slova to vystihnou. Bolest silná v celém bříšku. Křeče. Po jídle nastávají další křeče,zimnice,teplota 37. První dva dny po jídle průjem. Tak jen piju. Ale teď už nejím a křeče stále stejné. Ale průjem se 3 den zastavil. A nedá se spát. Prsa tak ty bolejí už od začátku,co beru prednison.
Medikuji prednison 1tab.ráno a půl tablety večer. A vkládám 3x den. Utrogestan 2kul.
Ještě k našemu problému. Je mi 36,mému muži,také 36,o mimčo jsme se snažili skoro rok a půl. Můj chlap žádný problém,já neprůchodné a nefunkční vejcovody. Obv.gyndař na prd. Pak první zánět vejcovodů a vaječníku. Pak druhý zanět,změnila jsem ob.gyndaře a jelo se hned do Sanusu. Samozřejmě nešlo to bez komplikací,po stymulaci,zjištěné cysty,tak že operace na odstranění. Následovalo odebrání vajíček,8 jich bylo. Z 8 se oplodnily 4 a nakonec zůstaly 3. Ale prej,výstavní. Tak že dvě mrazíme. A já se chci zeptat,měli jste někdo také větší bolesti? Jinak nešpiním a nenstr.čekám za 8dní. Tak uvidíme. Ale čtu tady a i jinde,že máte mírné bolesti. Tak to jako já ronim i slzy 😥
  • 1 odpovědí