Jája
Jája

Jája

  • 3 odpovědí

Jája

Středočeský kraj, Česká republika
Členem od 14.4.2012 | Poslední aktivita 10.4.2013
  • 3 odpovědí
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

RE: Dosypání kosti při paradentóze

Dobré ráno.
Na zákroku jsem byla již 7.8.2012 - DENTKOMPLEX MUDr.Jan Dražan, Slaný.Tel.312520860
Není to nic moc příjemného,ale dá se to přežít. :-) Jen jsem pak musela zůstat 4 dny doma kvůli otoku a pak ještě měsíc a půl mixovaná strava. :-) No, alespoň člověk ještě shodí přebytečná kila. :-)
  • 3 odpovědí

RE: Dosypání kosti při paradentóze

Moc děkuji za odpověď. Jsem si samozřejmě vědoma, že zuby jsou velice důležité a proto bych neváhala, ani kdyby léčba byla dražší a musela jsem si na to třeba půjčit. Jistě se tato investice do budoucna vyplatí.S kašičkami si taky nějaký čas vystačím, alespoň člověk může shodit, když má pár kilo navíc.O ty prášky na bolest si jistě řeknu (Ibalgin asi stačit nebude).Ještě jednou děkuji. J.B.
  • 3 odpovědí

Dosypání kosti při paradentóze

Dobrý den,
je mi 45 let a moje zubní lékařka mi poslala na konzultaci k paradentologovi, protože se jí nelíbilo, jak se mi podezřele hýbou stoličky. Po konzultaci zněl verdikt - paradentóza a chybí dost kosti, proto se zuby hýbou. Je nutné provést operaci a dosypat kost, jak nahoře, tak později i u dolní čelisti, abych o zuby nepřišla.První operace celé horní čelisti bude stát 30tisíc a trvat by měla cca 2.30 - 3.00 hod. Další se potom teprve domluví, jestli se bude dělat i spodní čelist celá nebo na 2x.Je to dost peněz cca 60tisíc - není něco, co by třeba z části hradila pojišťovna ??? A ještě se chci zeptat, jak dlouho asi nebudu moct normálně jíst ??? Vidím to hlavně asi na brčko a kašičky a až to po operaci přijde k sobě, asi to taky nebude nic příjemného.Jsou nějaké silnější prášky, které by pak zabraly na bolest ??? Nevím jak dlouho asi nebudu moct do práce.
Moc děkuji předem za odpověď. J.B.
  • 3 odpovědí