Katka
Katka

Katka

Katka

Praha, Česká republika
Členem od 20.5.2018 | Poslední aktivita 4.7.2021
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

Zarudlé a bolestivé dásně

Dobrý den, mám problém se zánětem dásní, i když chodím pravidelně na zubní hygienu a zuby si čistím opravdu pečlivě. V zadní části je to v pořádku, ale v přední části nahoře i dole mám dásně hodně zarudlé a bolestivé. I zubní hygienistka se divila a říkala, že neví z čeho to může být. Každý zubař mi vždy řekne jen, že si zuby špatně čistím a že z ničeho jiného to být nemůže. Napadlo mě napsat sem, třeba se najde někdo kdo s tím má zkušenosti a poradil by mi jaká může být příčina. Budu vděčná za každou radu.

Vyrážka na ruce

Dobrý den, již několik let trpím atopickým ekzémem, ale teď se mi na ruce udělala ošklivá vyrážka která ani nevypadá jako ekzém. Jsem za pár dní objednaná ke kožní, ale ráda bych veděla nějaké názory z čeho to může být trochu mě to děsí. Děkuji za odpověď.

Entizol a nežádoucí účinky

Dobrý den, gynekolog mi předepsal Entizol na léčbu bakteriálního zánětu a beru ho i přesto, že mám menstruaci. Druhý den jsem dostala hroznou křeč do podbřiska kdy jsem se nemohla téměř pohnout a brečela jsem bolestí a ta trvala asi pět minut a pak přestala. Entizol beru dál a dnes mi vynechala menstruace a pouze mám klasickou menstruační bolest v podbřišku. Mám tedy i přesto Entizol brát dál?