Martin68710
Martin68710

Martin68710

  • 5 odpovědí
  • 1 Like

Martin68710

Zlínský kraj, Česká republika
Členem od 21.2.2013 | Poslední aktivita 4.3.2019
  • 5 odpovědí
  • 1 Like
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

RE: Stomatochirurg v Ostravě a panická hrůza ze zubaře

Státní stomatochirurgie je přesně ta cesta, kterou jsem se třeba já nechtěl dát. Lékař který nepracuje sám na sebe podle mého názoru nemusí být přívětivý jako ten, který staví na svém dobrém jméně. Pokud zákrok nezvládne, rychle se to rozkřine nebo bude protivný na pacienta, může s takovou za chvíli zavřít. Já mám bohužel se špitály nepříliš dobré zkušenosti, sestry rozhádané s lékaři, kteří si odkroutí svou pracovní dobu a práce s pacientem je jen jakési nutné zlo. Je to samozřejmě lékař od lékaře a rozhodně tím nechci říci, že v nemocnici jsou nejsou tak kvalifikovaní odborníci jako u řadách soukromých specialistů. Jen se domnívám, že přístup u soukromníka prostě bude k pacientovi přívětivější. Je to ovšem jen můj názor.
  • 5 odpovědí
  • 1 Like

RE: Stomatochirurg v Ostravě a panická hrůza ze zubaře

Ahoj,
tak Tvé panické hrůze se skutečně nedivím. Jsou lidé, kteří snáší bolest dobře, ale třeba já ji nesnáším vůbec. Stačilo mi několik hororových popisků od známých či záběry na youtube a šel jsem do mdlob. Zubaře skutečně nemůžu ani cítit.
Proč to ale píši....u několik let po rentgenu zubů mi zjistili, že mám všechny osmičky příšerně rostené, kořeny do kosti, další pod ostatní zuby.....kdo neviděl neuvěří. Můj ošetřující zubař mi řekl, že to bude hezké sekání a já měl chuť se zastřelit :-) Když mě jedna z těch osmiček začala bolet, tak jsem představou ani nespal a nevěděl co bude. dál. Naštěstí jsem se od kamarádů dozvěděl o stomatochirurgii MEDIFIS Zlín, kteří tam již trhání osmiček podstoupili a všichni si to moc pochvalovali, že to VŮBEC nebolelo. Sice jsem jim moc nevěřil, protože po vytrhnutí už je každý mistr a pravdu nepoví, ale nic mi nezbývalo tak jsem se objednal u nich.
Objednali mě na 08:00, sálová sestra byla úžasná a strašně mě uklidňovala. Já se třepal jako ratlík, rukama bych mohl buchty cukrovat. Ta sestra tvrdila, zuby trhají strašně dlouho, mají výbornou praxi a vždy je to bezbolestné. Zapřísáhla se mi, že to absolutně neucítím. No přesto jsem si toto nedovedl představit, protože jen hloupé vrtání zubu je pro mě doživotní útrapa. Já měl strach i z té injekce od bolesti, a což teprve dál.....Tak mě tedy vzali na sál, pan doktor se na ten rentgen podíval a řekl, že je to skutečně masakr....málem jsem tam hrůzou omdlel. Pak jsem dostal asi čtyři injekce. No proč říkám asi.....já je vůbec necítil!!! Pořád jsem čekal, kdy to píchne a nic! Už z toho jsem byl docela překvapený, protože jsem počet injekcí dovodil podle pohybu rukou lékaře. Pak mi začala necitlivět tvář a asi za tři minuty pak doktor řekl, že jdeme na to. Hrůzou a strachem jsem byl bez sebe. Začal vrtat jaio když vrtá kaz, ale vůbec nic jsem necítil. Po chvíli sestře řekl, ať mu dá tu největší a nejostřejší frézu a já myslel že strachy uteču. Když se ale s tou novou frézou pustil do zubu, zase jsem VŮBEC ALE OPRAVU VŮBEC nic necítil. Moc se mi ulevilo. Postupně kousky zubu ulamoval ale cítil jsem to asi tak, jako když se na Islandu odlamuje ledovec...tedy vůbec necítil :-) Za 20 minut po částech vyndal celý zub i s kořeny a to ABSOLUTNĚ BEZ BOLESTI !!! Kdybych to na vlastní kůži neviděl, tak bych tomu ani nevěřil. A to mi závěrem z legrace řekl, ať jdu příště k veterináři, protože kly už trhat nebude. Pa jsem měl obavu co bude, až se to probere. No ještě před zákrokem jsem si vzal ibalgin a jedl ho co 4 hodiny 400mg, a do toho proložil paralen 200mg co 4 hodiny. 2 dny jsem byl doma, v posteli a koukal na TV. Žádné bolesti se nedostavily, jedl jsem jen lehčí stravu a čistil si zuby opatrně 3x denně. Za tři dny jsem byl zcela bez obtíží a za 12 dní mi vytahovali jeden steh, to jsem ani necítil.
Musím tedy konstatovat, že i mezi zubaři jsou mistři svého řemesla, proto doporučuji vybrat obdodného machra jako je MUDr. Slíva z MEDISIF. Zákrok mě stál 1280 Kč což je směšná částka, dávají do díry nějaký patentovaný materiál,,,antibiotika a vložky. Přestože mě čekají ještě tři tyto exktrakce osmiček, jsem naprosto v klidu a ničeho se nebojím. O tom mi věř, opravdu nejsem hrdina!!! Pokud by bylo třeba nějakých bližších dotazů, rád vše zodpovím na svém emailu
Přeji hezký večer, Martin
  • 5 odpovědí
  • 1 Like

RE: Prvotřídní profesionál

mám ještě tři takto "kvalitně" usazené osmičky, ale zatím nebolí a nejsou prořezané. Každopádně pokud by zlobily, vím kam jít :-) Dnes jsem Vás doporučil mé dobré známé, kterou taky čeká ještě do Vánoc trhání osmičky a měla velký strach. V brzké době se objedná na Vaší klinice a byla skutečně ráda za tuto mou výbornou zkušenost. Ještě jednou děkuji za profesionální zkušenost a těším se na viděnou při vytahování stehů.
  • 5 odpovědí
  • 1 Like


Mé recenze