Michal26
Michal26

Michal26

  • 4 odpovědí

Michal26

Moravskoslezský kraj, Česká republika
Členem od 23.6.2011 | Poslední aktivita 9.11.2011
  • 4 odpovědí
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

Krvácení po IVF

Dobrý den,

manželka je v osmém týdnu těhotenství po IVF a dnes začala krvácet, strašně jsme se vyděsili a jeli jsme do nemocnice, kde nám udělali ultrazvuk a řekli, že je vše v pořádku, viděli jsme srdeční reakce a miminka, ale po dvou hodinách co jsme přijeli domů manželka začala opět krvácet, a tak se chci zeptat, co máme dělat, máme jet opět do nemocnice? Může se to stávat? Celkem se bojíme, jelikož manželka měla ji dva samovolné potraty v druhém měsíci.
Děkuji za odpověd. Michal D.
  • 4 odpovědí

RE: Umělé oplodnění

Dobrý den pane Doktore,

velmi děkuji za Vaší rychlou odpověď, která mě moc potěšila, už jsem navštívil Vámi uvedené stránky a jakmile se manželka vrátí z nemocnice do všeho jí řádně zasvětím, aby byla takřka bez obav. Vaše centrum budeme určitě kontaktovat.
Ještě jednou děkuji a přeji příjemný zbytek dne.

Michal Dvořák
  • 4 odpovědí

RE: Umělé oplodnění

Dobrý den pane Doktore,

velmi Vám děkuji za Vaši rychlou odpověď, jsem moc rád, že jsem se dočkal několika odpovědí během tak krátké doby. Určitě budeme hledat a navštěvovat některá z center.
Už jsem také navštívil stránky Vašeho centra a jelikož jsme s manželkou u České Průmyslové Zdravotní Pojištovny, tak si troufám říci, že Vás určitě navštívíme. Ještě jednou děkuji za Váš čas a Vaši odpověď.

Přeji příjemný zbytek dne.
Michal Dvořák
  • 4 odpovědí

Umělé oplodnění

Dobrý den,

dnes byla manželka na operaci vaječníků a vejcovodů (vyšetření pomocí laparoskopie) po zákroku nám lékaři sdělili nemilou zprávu a to, že máme jeden vaječník zcela nefunkční a druhý vaječník funkční jen z části, tudíž je spontální otěhotnění podle lékařů zcela vyloučené, ale že děloha by měla být v pořádku. Chtěl jsem se tedy zeptat, zda-li máme velkou šanci otěhotnět pomocí umělého oplodnění. Velmi si přejeme miminko a dá se říct, že pro nic jiného poslední dobou nežijeme.
Dále bych se chtěl zeptat jak je to s cenami umělého oplodnění, ptal jsem se spousty lidí, ale každý mi říká různé věci, např. že první pokus je "zdarma" a další jsou spoplatněny částkami od 30 do 90 ti tisíc záleží na počtu pokusů. Tak bych potřeboval vědět, kde je pravda.

Mnohokrát děkuji za odpověď

Michal D.
  • 4 odpovědí