Danča
Danča

Danča

  • 18 odpovědí

Danča

Středočeský kraj, Česká republika
Členem od 27.4.2011 | Poslední aktivita 9.10.2018
  • 18 odpovědí
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

RE: Je to karpální tunel?

Rázová vlna opravdu hodně bolí a pokud by šlo o práci na svalech a šlachách předloktí, pak zvláště, pokud není stav těžkého poškození, pak je dobré dát přednost té Bowenově technice, která je velmi účinná, ale oproti rázové vlně příjemná a určitě i levnější. Často není třeba u lehčích případů operovat a stav je dlouhodobě klidný. S pozdravem, Dana Švestková.
  • 18 odpovědí

RE: Je to karpální tunel?

Plně souhlasím s panem primářem, hlavně to neodkládejte. Pokud máte možnost, přemýšlejte o změně zaměstnání, toto Vám zdá se velmi škodí.
  • 18 odpovědí

RE: Je to karpální tunel?

Dobrý den,
to je dobře možné, je nejvyšší čas s tím začít něco dělat. Hodně protahujte, musíte ulevit šlachám, masírovat předloktí atd. Jinak se dopracujete k nevalnému stavu a budou na Vás dělat bububu s operací... Doporučuji Bowenovu techniku, je na to velmi dobrá, mám s tím v praxi velmi dobré zkušenosti, pokud se začne včas. S pozdravem, Ing. Dana Švestková, Ph.D. Centrum Bowenovy techniky Brno.
  • 18 odpovědí

RE: Rehabilitace po operaci karpálního tunelu

Dobrý den,
je to druh masáže - pracuje se svaly a šlachami. Můžete se podívat na naše stránky, případně určitě naleznete další zdroje. http://www.bowen-brno.cz/bowenova-masaz-brno Uvolňuje se sval, ke kterému patří problematická šlacha, která tak nemá dost klidu. Tím se dosahuje uvolnění otoku v místě karpálního tunelu a tím zklidnění stavu. Záleží na Vašem těle, kolik má ještě síly k opravě. Z vlastní praxe mohu potvrdit, že to funguje dobře. Pokud byste chtěla vědět něco konkrétněji, můžete mne kontaktovat přímo. Pěkný den.
  • 18 odpovědí

Zobrazit více