Zdeňka
Zdeňka

Zdeňka

  • 3 odpovědí

Zdeňka

Pardubický kraj, Česká republika
Členem od 19.12.2013 | Poslední aktivita 23.12.2013
  • 3 odpovědí
   Poslat soukromou zprávu       Poslat soukromou zprávu   

Diskuzní příspěvky

RE: Těžké dýchání, panika a slabost

Dobrý den,
děkuji Vám za odpověď. Jak půdobí Neurol? Nerada bych si vzala něco a byla mimo :-) Už pracuju za pitném režimu, je pravda, že ten opravdu zanedbávám. Určitě zkusím čaje, které doporučujete.

Přeju Vám krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí do nového roku.

Zdeňka T.
  • 3 odpovědí

RE: Těžké dýchání, panika a slabost

Dobrý den,
moc děkuji za odpověď. Předpokládám, že pokud je příčina v psychice, vím asi, co to způsobuje. Během posledního půl roku jsem se potýkala s neshodami se svou nadřízenou, se kterou jsem šest let seděla v kanceláři. Bohužel jsem v životě nepotkala hloupějšího a arogantnějšího člověka jak ve vztahu k lidem, dětem tak ke zvířatům. Vyústilo to až v mou výpověď, protože už jsem dál nedokázala snášet její moudra. I přesto, že už o ní nechci nikdy slyšet, nemůžu jí z hlavy dostat. Nejspíš podvědomě mě dál ubíjí.
Ráda bych využila Vaše služby s EFT terapíí, ale bydlím, kousek od Pardubic, což není zrovna blízko Chlumce nad Cidlinou. Nemohla byste mi doporučit někoho v okolí Pardubic nebo Chrudimi?
Ještě jednou děkuji za odpověď a přeju Vám krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce.

Zdeňka T.
  • 3 odpovědí

RE: Těžké dýchání, panika a slabost

Dobrý den,
děkuji za odpověď. V posledním půlroce jsem se potýkala s problémy se svou nadřízenou, řešila jsem výpověď a předpokládám, že právě z této situace pramení všechny problémy. I přesto, že už jí chci pustit z hlavy, protože už u ní nepracuju, tak mi to nějak nejde. Asi jsem si ji nechala moc připustit k tělu a vzhledem k tomu, že jsem hloupějšího a arogantnějšího člověka v životě nepotkala, tak asi není jednoduché jí z hlavy jen tak vymazat. Pracovala jsem s ní v jedné kanceláři šest let. Je to jediná věc, která mě nejspíš stresuje i přesto, že si to nepřipouštím. Nejspíš někde podvědomě.
Někdy mi připadá, že pokud si procvičím záda, tak se mi lépe dýchá, proto jsem si i myslela, jestli to nemůže být od páteře.
Ještě jednou děkuji za odpověď a po Novém roce se nejspíš vypravím hledat pomoc, aby mi dál neničila jedna hloupá osoba život.
Přeji hezké Vánoční svátky hodně zdraví a štěstí v novém roce a ať se daří !

Zdeňka T.
  • 3 odpovědí

Těžké dýchání, panika a slabost

Dobrý den,
prosím o radu. Poslední cca půl rok se mi stává, že z ničeho nic se mi špatně dýchá, mám pocit slabosti a v tu chvíli mám strach, že omdlím a už se znovu nenadechnu. Včera se mi to stalo hned jak jsem si lehla na bok. Může to být třeba skřípnutím nějakého nervu v páteři? Někdy to trvá chvíli, někdy třeba hodinu nebo je mi divně i druhý den. Je to lepší při chůzi a na studeném vzduchu. Včera mi bylo i trochu zle od žaludku, chvíli jsem měla mravenčení v pravé dlani. Hlava mě při tom nebolí. Nestává se to každý den, jen nárazově, ale celkem často. Potom už se pozoruju a vnímám každý nádech i výdech. V létě mi lékař řekl, že je to od nervů a předepsal mi Neurol, který jsem si ale ani jednou nevzala. Vždycky když to nastane, začnu být hrozně nervózní, někdy mám zimnici. Tlak mám podle poslední prevence u praktického lékaře v pořádku, stejně tak cukr i cholesterol. To bylo v létě. Je mi 31 let. Předem moc děkuji za odpověď.
  • 3 odpovědí